Krone wprowadzi nową generację opon „Krone Trusted Tyre Comfort” (KT231).

Nowa opona o nośności 5 ton do naczep ma solidną podstawę, wzmocnioną osnowę i poszerzony bieżnik. Etykieta oporu toczenia „B” oznacza niski opór toczenia, a jednocześnie Krone KT231 charakteryzuje się krótką drogą hamowania i długą żywotnością. Inne cechy obejmują przydatność do ruchu regionalnego i dalekobieżnego oraz dystrybucji. Symbol płatka śniegu (3PMSF) wskazuje na wysoki potencjał wydajności nawet w warunkach zimowych, co jest wymagane głównie w Europie Środkowej i Północnej. Głębokość bieżnika 18 mm zapewnia zaś utrzymanie parametrów użytkowych na wysokim poziomie przez cały okres eksploatacji.

Nowy Krone KT231 nosi etykietę „Powered by Germany” i oferuje przewagę kosztową do 35%. Opony do naczep Krone wprowadzone w 2012 roku sprawdziły się między innymi dzięki wyjątkowo niskiemu wskaźnikowi reklamacji, wynoszącemu zaledwie 0,007%.
Dyrektor zarządzający Krone Ralf Faust, stwierdził „Nasza nowa opona KT231 do naczep to gwarancja trwałości, jakości i wspólnego sukcesu. Dzięki tej nowej technologii opon możemy teraz zaoferować naszym klientom w całej Europie jeszcze bardziej ekonomiczne i bezpieczniejsze rozwiązanie dla ich opon do naczep”.

 

  Tekst: Jarosław Brach

  Zdjęcia: Producent