Kässbohrer dostarczył do jednego ze swoich cenionych klientów, firmy LPG Polonia Sp. z oo o. SKA. LPG Polonia silos wywrotny Kässbohrer K.SSK 50, najlżejszy na rynku oraz o pojemności 50 m3.
LPG Polonia Sp. z oo o. SKA z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w transporcie na terenie całej Europy szerokiej gamy produktów, m.in. płynnych substancji chemicznych/paliw (benzyna bezołowiowa, olej napędowy, biodiesel, gaz propan-butan, estry), AdBlue oraz produktów chemicznych i petrochemicznych. Dzięki nowej dostawie LPG Polonia dodatkowo wzmocniła swoją flotę, która składa się już z dwóch naczep silosów wywrotek Kässbohrer K.SSK 50 i czterech naczep silosów wywrotek Kässbohrer K.SSK 60.
Piotr Walasek, Prezes Zarządu LPG Polonia Sp. z oo o. SKA wskazał „W LPG Polonia jesteśmy podekscytowani możliwością dodania do naszej floty wysokiej jakości naczepy silosowej Kässbohrer. K.SSK 50 oferuje najlżejszą na rynku naczepę wywrotkę o pojemności 50 m3. Ich zaangażowanie w innowacyjność i jakość jest głównym powodem, dla którego współpracujemy z Kässbohrer. Wzrost ten nie tylko zwiększy naszą efektywność operacyjną, ale także będzie odzwierciedlał nasze zaangażowanie w świadczenie najlepszych usług naszym klientom w całej Europie. Już od lat przekonaliśmy sami o niezawodności i jakości silosów wywrotek Kässbohrer z jako naczep silosowych Kässbohrer K.SSK 60 i K.SSK 50, które posiadamy w naszej flocie. Dzięki tym naczepom, które skupiają się na przyjaznym dla użytkownika systemie rozładunku i wysokiej wydajności, osiągamy oczekiwaną przez nas efektywność w naszej działalności. Wierzę, że nasza dalsza współpraca z firmą Kässbohrer stanie się jeszcze silniejsza i nadal będziemy zapewniać naszym klientom najlepszą obsługę”. Kamil Łukaszuk, ASM Kässbohrer Polska SP ZOO wskazał zaś „Kässbohrer z dumą oferuje innowacyjne produkty, spełniające potrzeby swoich klientów. Koncentrując się na doskonałości inżynieryjnej i pomysłowości zorientowanej na klienta, Kässbohrer spełnia zmieniające się potrzeby nowoczesnego transportu, zapewniając wydajność i bezpieczeństwo”.
Przy masie własnej 6,020 kg K.SSK 50 jest najlżejszą na rynku naczepą wywrotką o pojemności 50 m3. Dzięki przeprojektowanym kątom poszczególnych płaszczyzn i gładkim powierzchniom aluminiowym K.SSK 50 umożliwia ciągły i łatwy przepływ materiału. Poza tym K.SSK 50 oferuje elektropolerowany stożek wylotowy ze stali nierdzewnej i 4-calowy kolektor ze stali nierdzewnej jako wyposażenie standardowe w celu zwiększenia wydajności i konserwacji.
Naczepy silosowe wywrotki K.SSK dostępne są w pojemnościach od 40 m3 do 90 m3 w zależności od specyficznych potrzeb transportowych naszych klientów.

 

 

    Tekst: Jarosław Brach

    Zdjęcia: Producent