Kässbohrer Polska z sukcesem zrealizował dostawę dziewięciu kompletów śluz kontenerowych „od drzwi do drzwi” do autoryzowanego partnera serwisowego Balticon S.A., Nord Auto-Service, w Gdyni.
Kässbohrer Polska, reprezentowana przez specjalistę ds. części zamiennych i magazynu, pana Dariusza Górskiego, zrealizowała pierwszą dostawę części zamiennych „od drzwi do drzwi” 12 grudnia 2023 r.oku, demonstrując zaangażowanie Kässbohrer w zaspokajanie potrzeb posprzedażowych i serwisowych swoich klientów. W obliczu zwiększonego zapotrzebowania na wydajność transportu kontenerowego Balticon S.A. podjął próbę modernizacji swoich lekkich podwozi kontenerowych SHG.L w opatentowane odłączane i wtykowe zamki kontenerowe. Firma Kässbohrer Polska szybko zareagowała, w ramach nowej usługi „od drzwi do drzwi” dostarczając dziewięć zestawów zamków kontenerowych z nowo opracowanymi częściami zamiennymi, tym samym zapewniając minimalne przestoje i nieprzerwane działanie cenionej firmie logistycznej.
Balticon S.A., specjalizujący się w morskim transporcie kontenerowym na terenie UE, dysponuje flotą składającą się z 15 naczep Kässbohrer, a współpraca z Kässbohrer stale się zacieśnia. Działalność Balticon S.A. obejmuje sieć baz i centrów usług kontenerowych, w tym w Gdańsku, Szczecinie, Warszawie oraz poza nimi. Grzegorz Karpik, Fleet Manager w Balticon S.A. wyraził zadowolenie z dostawy, stwierdzając: „Balticon S.A. kupił opatentowany wolnostojący system i zaślepki do kontenerów firmy Kässbohrer w celu modernizacji zakupionych jednostek SHG.L, umożliwiając im zabranie kontenerów o długości od 40 do 45 stóp”.
Kässbohrer Polska dostarczył nasze odłączane i podłączane zamki do kontenerów w ciągu 24 godzin, korzystając ze swojej własnej furgonetki. Szybka reakcja na tę pilną potrzebę pokazuje zaangażowanie w zapewnienie zadowolenia klientów.
Balticon S.A. ceni sobie silne relacje wypracowane z biegiem czasu z Kässbohrer. Pozytywne doświadczenia z wcześniej zakupionymi naczepami ugruntowały jego zaufanie do produktów i usług Kässbohrer. Piotr Kowalski, Regionalny Kierownik Sprzedaży w Kässbohrer Polska SP ZOO, stwierdził zaś „Kässbohrer Polska stale inwestuje w swoją działalność posprzedażową i serwisową. Z radością ogłaszamy kolejny kamień milowy w postaci uruchomienia ekskluzywnej usługi dostawy części zamiennych „od drzwi do drzwi” z naszego głównego magazynu w Błoniach, skąd świadczymy ekskluzywną usługę dostawy części „od drzwi do drzwi” na terenie całego kraju. W ramach precyzyjnie dobranego asortymentu 400 różnych części zamiennych, zapewniających szybką i sprawną obsługę klientów na terenie całej Polski. W przypadku dostawy od drzwi do drzwi Kässbohrer Polska gwarantuje dostawę do kluczowych klientów w ciągu 24 godzin w dowolne miejsce w Polsce naszym markowym vanem. Dostarczone opatentowane odłączane i podłączane zamki kontenerowe do naszych lekkich podwozi kontenerowych SHG.L oferują zwiększony współczynnik obciążenia, umożliwiając większe wykorzystanie operacji Balticon S.A.”

    Tekst: Jarosław Brach

    Zdjęcia: Producent