IVECO wprowadza na rynek IVECO CERTIFIED PRE-OWNED, nową markę stworzoną w celu promowania pojazdów używanych, która otworzy drzwi pojazdom elektrycznym, zapewniając wymierny i zrównoważony wkład w dekarbonizację sektora. To zwieńczenie działań rozpoczętych w 1995 roku wraz z marką USED PLUS i od 2015 roku kontynuowanych wraz z nową marką OK TRUCKS. W tym czasie IVECO, dzięki swojemu pionierskiemu doświadczeniu w zakresie miksu technologii, jako jedno z pierwszych w Europie wprowadziło na rynek pojazdy zasilane gazem ziemnym, oprócz pojazdów zasilanych olejem napędowym, w ten sposób przyspieszając odnowę floty w rotacji zapasów oraz zawsze oferując swoim klientom produkty charakteryzujące się trwałością i jakością na najwyższym poziomie w swojej kategorii.
Aby jeszcze bardziej podkreślić swoją spójność z wartościami IVECO, nowa marka rozpoczęła swoje zaangażowanie w oparciu o 10 filarów:
CERTIFIED PRE-OWNED – CERTYFIKOWANE PRODUKTY: zanim zostaną wprowadzone na rynek, CERTYFIKOWANE POJAZDY UŻYWANE IVECO przechodzą szereg kontroli i inspekcji zgodnie ze szczegółową ustaloną procedurą, co gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo.
CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ: aby sprostać wszelkim wymaganiom klientów, pojazdy podzielone są na trzy kategorie – PREMIUM, PLUS i STANDARD – w oparciu o ich specyficzne cechy, takie jak wiek, przebieg i prace naprawcze.
CERTYFIKOWANA SIEĆ: sieć IVECO CERTIFIED PRE-OWNED jest obecna w ponad 25 krajach i ma zespół profesjonalistów wspierających klientów w wyborze używanego pojazdu najlepiej dopasowanego do ich zastosowania.
CERTYFIKOWANA GWARANCJA: IVECO CERTIFIED PRE-OWNED oferuje program rozszerzonej gwarancji, ważny w całej Europie do 36 miesięcy, który można dostosować do potrzeb biznesowych klienta.
CERTYFIKOWANA KONSERWACJA: usługi mają na celu maksymalizację czasu sprawności poprzez monitorowanie pojazdu w czasie rzeczywistym, zdalną diagnostykę, planowane programy konserwacji i napraw, oraz, w razie potrzeby, działania zapobiegawcze w preferowanym warsztacie IVECO.
CERTYFIKOWANE CZĘŚCI ZAMIENNE: jakość i niezawodność są potwierdzone przez IVECO poprzez wysokiej jakości oryginalne części zamienne, w połączeniu z profesjonalnymi umiejętnościami techników IVECO.
CERTYFIKOWANA POMOC: pakiety TOPCARE dbają o to, co najważniejsze, począwszy od dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa ludzi, pojazdów i ładunku, gwarantując kierowcy tzw. spokój ducha.
CERTYFIKOWANA ŁĄCZNOŚĆ: usługi telematyczne pomagają zmniejszyć zużycie paliwa, optymalizować trasy i poprawiać styl jazdy poprzez raportowanie i analizę wydajności pojazdu, zapewniając bardziej produktywną i wydajną działalność gospodarczą przy niższych kosztach operacyjnych.
CERTYFIKOWANA WSPARCIE SERWISOWE: w razie potrzeby dostępna jest całodobowa infolinia współpracująca z 2000 punktów serwisowych w całej Europie. Ponadto każdy warsztat IVECO jest w stanie zaoferować skuteczne i szybkie wsparcie.
CERTYFIKOWANE ROZWIĄZANIA FINANSOWE: IVECO CERTIFIED PRE-OWNED uzupełnia swoje usługi rozwiązaniami finansowymi, które odpowiadają różnym potrzebom, z podejściem zorientowanym na przyszłość, poprzez analizę ciągłej ewolucji rynku, wykorzystanie nowych technologii i tworzenie synergii z wyspecjalizowanymi partnerami.

 

    Tekst: Jarosław Brach

    Zdjęcia: Producent